ARMASTUSEGA TARTUST

Meie lugu

SISUTUS+ on 2010. aastal loodud ettevõte, mis keskendub seinakatete, sisustustekstiilide ja aknakatete müügile.  Meil on lai valik omanäolisi tapeete ja kangaid, ajatust klassikast värskeimate trendideni.  Mängumaa on lai ja kindlasti leiame igasse interjööri sobiva toote.

Igal aastal käib kogu tiim erinevatel Euroopa messidel ennast ja kollektsioone täiendamas. 

Missioon

Meie missiooniks on luua hubasust igasse ruumi, pakkudes kvaliteetseid ja mitmekülgseid aknakatteid.  Oleme oma töös kirglikud ja professionaalsed. Meie eesmärgiks on ületada sinu ootusi, luues kestvad lahendused, ning aidata sul luua oma unistuste kodud või äripinnad, kus saad end tõeliselt hästi tunda.

Sisustusplussi tüdrukud on alati nõu ja jõuga abiks, et ilu saaks seinale ja aknale täpselt nagu vaja!

Meie tiim

Juhataja / Kardinadisainer

Signe

Signe on lõpetanud Kõrgema Kunstikooli Pallas tekstiilikunsti erialal. Pärast tekstiili eriala lõpetamist tundus loomuliku jätkuna oma salongi loomine. Kogemust üle 20 aasta.

Kardinadisainer

Mailis

Mailis on meie salongi hing, ta leiab alati kliendi visioonile sobiva lahenduse. Ekspert  seinakatetega kui ka aknakatete lahendustega juba 9 aastat.

Kardinadisainer

Eve

Eve on kardinadisainerina tegutsenud üle 17 aasta. Tema tugevused on erilahendused ja tehnilised aknakatted, igale aknale leiab ta lahenduse.

Õmbleja

Jana

Jana on meie kuldsete kätega õmbelja, tal on kogemust kodutekstiilide õmblemisega üle 15 aasta.

Turundaja

Annika

Annika tegeleb kõigega, mis on seotud turunduse, sotsiaalmeedia ja kodulehega. Meie tiimi tehnilinetugi juba 2 aastat.

Koostööpatnerid

Hiljutised projektid

Koostööpartnerid