Külasta meie salongi

Tehase 16, 51013 Tartu

Avatud:

E - R 10:00 - 18:00
L 10:00 - 16:00

Kontakt:

Lisainfo

Korduma kippuvad küsimused

Kui toodet ei ole laos, kui pikk on tarneaeg?

Tarneaja pikkused leiate toote kirjeldusest. Kui kauba juures on märgitud tarneaeg (näiteks 2-4 kuud), siis tähendab, et kaup jõuab tootja poolt kõige rohkem 4 kuu jooksul peale ostu-müügilepingu jõustumist müüja lattu, kust see saadetakse omakorda ostjale edasi.

Kui palju maksab pakiautomaadi / kulleri transport?

Transport pakiautomaadiga alates 5€
Smartpost maksimaalsed mõõtmed 60x36x60 cm ja Omniva pakiautomaadi maksimaalsed mõõtmed 39x38x64 cm
Transport kulleriga alates 13€
Kui soovite transporti väljapoole Eestit, palun kirjutage meile!

Kui kiiresti saan ma oma kauba kätte?

Kõik laoseisus olevad tooted ja nende tellimused täidetakse pärast makse laekumist mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul. Kui tellimuse kätte toimetamine peaks mingil põhjusel viibima, siis teavitame ostjat sellest viivitamatult.

Kas ma saan kauba ringi vahetada millegi muu vastu või saan ma raha tagasi?

Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates SISUSTUSPLUSSI interneti-poe elektronposti aadressile info@sisustuspluss.eu vastavasisulise teate koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades SISUSTUSPLUSS kontakttelefonil +372 5866 6654
Peale toodete kättesaamist on ostjal 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted ei sobi, on ostjal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Täpsema info tagastuse kohta leiate „Ostutingimuste“ alt.

Kuidas saan tooteid tagastada?

Peale toodete kättesaamist on ostjal 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted ei sobi, on ostjal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.
Tooteid saab tagastada meie salongi aadressile Tehase 16, Tartu. Väiksemamõõdulised tooted võib tagastada ka kasutades pakiautomaati. Vajaliku info selle jaoks leiad “Ostutingimuste” alt või helistades meie salongi telefonile +372 5866 6654

Kuidas arvutada vajaminev tapeedi rullide kogus?

Tapeedi koguse leidmisel ei võeta aluseks seina üldpinda, vaid arvutatakse välja vajaminev paanide hulk. Tapeedi koguse arvutamiseks peab teadma ruumi ümbermõõtu ja kõrgust.
Mõõtes ära seinte laiused, mille soovid tapeediga katta ja jagades paani laiusega, saame teada mitu paani kulub. Kui jagad tulemuse 3-ga või 4-ga ja ümardad selle täisarvuni, saad vajamineva rullide arvu.
Tavamõõdus ruumi kõrgus on vahemikus 2,40 — 2,70 m ja standardmõõdus tapeedirull on üldjuhul 10 meetrit pikk. Sellest lähtuvalt saab teha lihtsa arvestuse, et kui tapeedipaani kõrguseks on 240—270 cm, saame ühest rullist 3 täispikkuses paani (mustrisammuga tapeedi puhul) või kuni 4 paani, kui tegemist on mustrisammuta tapeediga.
Alati on tark, eriti ettetellitava tapeedi puhul, osta väikese varuga, et puudu ei tuleks.
Kindlasti tuleb arvesse võtta ka ruumide ja mustrite eripärasid. Kui ruumis on raskesti välja mõõdetavaid soppe, kald lagesid, tasub hankida pigem üks rull rohkem, et töö pooleli ei jääks.

Võta meiega ühendust

Jäta meile teade