Tarnetingimused

Sisustuspluss OÜ toimetab tellitud kaubad teieni 7-14 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Tarne toimub ainult Eesti piires.

Tellitud kaupade tarnemaksumus sõltub Teie poolt valitud tarneviisist Teil on Sisustuspluss OÜ ostukeskkonnast ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel. Tarne maksumust saab rakenduda vaid juhul kui tellite kaupade kohale toimetamise Sisustuspluss OÜ poolt

Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (s.t ühekordne tasu ostetud ühele aadressile toimetatava kauba suhtes).

Tellimuse tingimused

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Sisustuspluss OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tarnevõimalused

Tulen ise järgi – Ostja saab tulla kaubale järgi Sisustuspluss OÜ poodi – Tehase tn 16, Tartu linn, Tartu maakond, 50107. Kauba saabumisest salongi teavitatakse klienti meili ja telefoni teel.
Pakiautomaati – Saadame kaubad Teie poolt valitud Omniva, DPD või Itella Smartpost pakiautomaati
Kulleriga ukseni – Kuller toob tellitud kaubad Teile otse koju või kontorisse. Suuremad kaubad ja suuremad kogused, mis ei mahu pakiautomaati, saadame samuti kulleriga.